Ariana Grande – waga. Szczupła sylwetka gwiazdy pod lupą fanów!

Aleksandra Nabierzyńska

Waga Ariany Grande wywołuje falę komentarzy w mediach i wśród fanów. Czy powinniśmy być zaniepokojeni, czy może to po prostu efekt zdrowego stylu życia gwiazdy? Zapraszamy do lektury!

ariana grande

Metamorfoza Ariany Grande nie przeszła niezauważona. Znana zawsze z delikatnej, drobnej budowy, teraz wygląda jeszcze szczuplej. Ta zmiana prowadzi do wielu pytań i spekulacji, zwłaszcza kiedy chodzi o zdrowie i samopoczucie piosenkarki. Czy Ariana jest zbyt chuda? Czy gwiazda zachowuje zdrowy styl życia, czy może mamy do czynienia z niepokojącymi oznakami? Przyjrzyjmy się bliżej wadze Ariany Grande!

Ariana Grande – waga. Fakty i spekulacje

Waga Ariany Grande jest obiektem zainteresowania fanów. Jednak jak wiele innych sław, nie zdradza ona dokładnej liczby na swojej wadze. Wobec tego opinia publiczna musi polegać na doniesieniach prasowych i spekulacjach. Najnowsze doniesienia sugerują, że waga Ariany Grande oscyluje w granicach 46-47 kilogramów. 

Przy jej wzroście 153,5 cm, taka waga jest uważana za zdrową według wskaźnika BMI. Czy więc obawy o zdrowie gwiazdy są przesadzone?

Oświadczenie Ariany – artystka szczerze o swojej figurze 

Po serii komentarzy dotyczących jej figury, Ariana postanowiła odnieść się do nich w osobistym oświadczeniu na swoim profilu TikTok. Piosenkarka apeluje o większą delikatność w komentowaniu cudzej sylwetki. Choć zdaje sobie sprawę, że niektóre uwagi mają formę komplementów, wolałaby unikać dyskusji na temat swojego wyglądu. 

W swoim oświadczeniu Ariana podkreśliła, że nie ma jednego, uniwersalnego standardu piękna i zdrowia.

Waga Ariany Grande. Co się za nią kryje?

Ponadto w swoim oświadczeniu Ariana wyznała, że choć nie powinna dyskutować o swoich prywatnych zmaganiach, chce podzielić się swoją perspektywą, mając nadzieję, że przyniesie to coś pozytywnego. Piosenkarka wyjawiła, że w momencie, kiedy wydawała się wyglądać najzdrowiej, była w najgorszym punkcie swojego życia. Borykała się bowiem się z kiepską dietą, piciem alkoholu i zażywaniem antydepresantów. Zdaniem Ariany, zdrowie i samopoczucie są znacznie ważniejsze niż wygląd zewnętrzny, co jest ważną lekcją dla nas wszystkich.

Fot. Główne: Cosmopolitan UK via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: