Nicole Kidman – wzrost. Jak to możliwe, że jest tak wysoka?

Kaja Nowacka

Ciekawi Cię, jak wysoka jest Nicole Kidman? Oto rzadko poruszany temat o imponującym wzroście znanej aktorki. Dowiedz się więcej, czytając dalej!

Twarz nicole kidman z pięknymi włosami

Wzrost Nicole Kidman – sekret ujawniony!

Nicole Kidman ma aż 180 cm wzrostu, co sprawia, że wyróżnia się na tle innych gwiazd. Jej wysokość dodaje jej jeszcze więcej uroku i elegancji na czerwonym dywanie.

Światowe sukcesy Nicole Kidman i jej życie poza kamerą

Nicole Kidman zdobyła prestiżowego Oscara za swoją rolę w filmie „Godziny”. Swoją niezapomnianą kreacją zaimponowała zarówno widzom, jak i krytykom.

Kariera aktorki obejmuje wiele innych znakomitych filmów, takich jak „Moulin Rouge!” czy „Dogville”. Jej talent i zaangażowanie przyniosły jej liczne nagrody i uznanie na całym świecie.

Poza ekranem, Kidman jest także aktywna w działaniach społecznych, szczególnie na rzecz kobiet i dzieci. Jako Ambasador Goodwill UNICEF, wspiera prawa dzieci i walczy o równość płci.

W życiu prywatnym, Nicole była żoną Toma Cruise’a, z którym ma dwoje adoptowanych dzieci. Obecnie szczęśliwie zamężna z muzykiem Keithem Urbanem, z którym ma dwie córki, udowadnia, że można z powodzeniem łączyć karierę, życie rodzicielskie i społeczne.

Autor zdjęcia: Nicole Kidman via wikipedia CCZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: