Leni Klum – wzrost. Jak wysoka jest gwiazda modelingu?

Kaja Nowacka

Leni Klum – wzrost tej początkującej modelki wzbudza zainteresowanie. Dowiedz się więcej o jej życiu, karierze i patchworkowej rodzinie.

leni klum pokazuje jak robić makijaż

Leni Klum – jak wysoka jest młoda gwiazda modelingu?

Wzrost Leni Klum to 163 cm. Wbrew pozorom to wcale nie przeszkadza jej w osiąganiu sukcesów na wybiegach i w świecie mody.

Leni Klum – życie, miłość i kariera

Leni Klum zadebiutowała na okładce niemieckiego „Vogue’a” w styczniu 2021 roku, mając zaledwie 16 lat. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa, podpisując kontrakt z Diorem i tworząc własną kolekcję ubrań. Leni została również studentką na prestiżowej uczelni w Nowym Jorku.

Choć Leni ma w swoim życiu aż trzech ojców – biologicznego, Flavio Briatore, ojczyma Seala oraz ojczyma Toma Kaulitza – jej życie rodzinne to prawdziwy patchwork. Dziewczyna utrzymuje bliskie relacje z całą rodziną, która wspólnie spędza wakacje we Włoszech.

W miłosnym życiu Leni od dawna towarzyszy jej chłopak, Aris Rachevsky, hokeista Los Angeles Kings. Para chętnie pokazuje się na Instagramie, nie stroniąc od czułości i zdobywając liczne lajki fanów. W wolnym czasie oglądają razem horrory, a rodzina Arisa ma interesujące korzenie – w jego żyłach płynie krew cara Aleksandra II.

Fot. Stop Klatka via youtube „Leni Klum verrät ihren Wimpern-Trick & ihr Make-up für das Cannes-Festival I Beauty Secrets I VOGUE”Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: